Banner Πανω
 
 
 

Το ΕΝΩΤΙΚΟ και ΙΣΧΥΡΟ ψηφοδέλτιο της «ΕΝΩΤΙΚΗΣ Πρωτοβουλίας Πωγωνίου» του Κώστα Καψάλη

Το ΕΝΩΤΙΚΟ και ΙΣΧΥΡΟ ψηφοδέλτιο της «ΕΝΩΤΙΚΗΣ Πρωτοβουλίας Πωγωνίου» του Κώστα Καψάλη

 

Ως «ΕΝΩΤΙΚΗ Πρωτοβουλία Πωγωνίου» με σταθερά βήματα προς μια νέα θητεία στο Δήμο Πωγωνίου ανακοινώνουμε το ψηφοδέλτιο μας  που  αφορά τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους στο Δήμο Πωγωνίου.

Ήταν έκδηλη η δυσφορία των πολιτών για την πρωτοφανή διχαστική λίστα που δημοσιοποιήθηκε, με υπογραφές και ονόματα ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΩΝ και όχι Συμβούλων όπως την  εξέδωσε  το προηγούμενο διάστημα η παράταξη της μείζονος αντιπολίτευσης, κάτι που δεν ταιριάζει στα ήθη του Δήμου μας. Γιατί όπως οι θεσμοί διατάζουν δημοσιοποιούμε μόνο τα ονόματα των υποψηφίων που διεκδικούν μια θέση σε ένα ψηφοδέλτιο, στο όνομα της ενότητας των πολιτών την επόμενη μέρα.

Γνωρίζοντας τον τόπο μας και τον χρόνο που διεξάγονται οι εκλογές,  αποφασίσαμε τις μέρες της κρίσης να μην προκαλούμε όπως οι αντίπαλοι μας, με στόχο την ΕΝΟΤΗΤΑ του Δήμου, αλλά να διεκδικούμε με επιχειρήματα, λογοδοτώντας και απευθυνόμενοι με ειλικρίνεια και υπευθυνότητα απέναντι στους δημότες  μας. Είμαστε πανέτοιμοι να αναλάβουμε  και ζητούμε την στήριξη για μια νέα θητεία. Γνωρίζοντας καλά τον Δήμο μας, με τις ιδιαιτερότητές του, δεσμευόμαστε:  να  μην εκθέσουμε δημότες στο βωμό της απόκτησης της εξουσίας, να μην διχάσουμε, αλλά με συγκεκριμένες θέσεις και με ένα ψηφοδέλτιο δύναμης, ενότητας, εμπιστοσύνης  και κυρίως ειλικρίνειας σεβόμενοι  τις δύσκολες στιγμές που περνάμε όλοι,  να προσπαθήσουμε να λύσουμε τα μεγάλα προβλήματα και να δώσουμε διεξόδους για το μέλλον με την αρμόζουσα όμως συμπεριφορά. Δεσμευόμαστε τέλος απέναντι στους δημότες ότι απέναντι στα προβλήματα και στις προκλήσεις, όπως το τηρήσαμε και στην προηγούμενη θητεία αλλά και με την σημερινή μας στάση, την επόμενη μέρα θα είμαστε δίπλα-δίπλα και όλοι μαζί, χωρίς λίστες και χωρίς υπογραφές.

Οι υποψήφιοι   που θα διεκδικήσουν την νέα θητεία στο Δήμο Πωγωνίου είναι:

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

(ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΩΓΩΝΙΟΥ)

ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

  1. 1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

  1. 2.ΓΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. 3.ΓΚΟΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 4.ΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 5.ΚΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 6.ΜΠΙΛΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. 7.ΝΤΟΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 8.ΤΣΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. 9.ΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 10.ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ-ΖΗΚΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

 

  1. 1.ΓΚΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 2.ΜΕΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 3.ΜΠΙΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 4.ΠΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. 5.ΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. 6.ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

  1. 1.ΒΙΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

  1. 2.ΓΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

  1. 3.ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

  1. 4.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

  1. 5.ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 6.ΜΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 7.ΜΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

  1. 8.ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. 9.ΣΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

  1. 1.ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. 2.ΔΟΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

  1. 3.ΚΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. 4.ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 5.ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 6.ΡΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

  1. 7.ΣΙΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 8.ΦΑΪΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

  1. 1.ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

 

  1. 2.ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. 3.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

 

  1. 1.ΚΑΛΕΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. 2.ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

            

                     ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

      

  1. 1.ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. 2.ΤΖΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

 

  1. 1.ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

  1. 1.ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. 2.ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

  1. 1.ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΤΗΣ

 

  1. 1.ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. 2.ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

  1. 1.ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

  1. 2.ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. 3.ΜΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΗΣΣΑΝΗΣ

  1. 1.ΚΙΤΣΩΝΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 2.ΜΠΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 3.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ

  1. 1.ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  1. 2.ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

  1. 1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  1. 2.ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

  1. 1.ΒΑΖΑΚΑ ΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. 2.ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 3.ΜΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

  1. 4.ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΚΟΡΙΟΥ

  1. 1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  1. 2.ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΑΝΩΝ

  1. 1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 2.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

  1. 3.ΣΙΩΖΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. 4.ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΟΥ

  1. 1.ΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΔΩΝ

  1. 1.ΒΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

  1. 2.ΠΛΙΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

           (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

          

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

  1. 1.ΜΠΡΕΜΜΑΝΑ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΕΛΙΜ ΜΠΙΣΑΡΑ
  1. 2.ΤΣΙΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

         (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΛΑΚΚΟΥ

  1. 1.ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

  1. 1.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

  1. 2.ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

  1. 3.ΚΑΡΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  1. 4.ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΝΗΣ

  1. 1.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΤΟΥ   ΣΤΑΥΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ

  1. 1.ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. 2.ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΠΗΣ

  1. 1.ΚΑΛΛΙΑΡΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  1. 2.ΧΑΡΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

  1. 1.ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 2.ΣΙΕΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

  1. 1.ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

 

  1. 1.ΓΡΑΜΜΟΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ

 

  1. 2.ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 3.ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  1. 4.ΝΑΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

  1. 1.ΛΙΑΤΗΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. 2.ΜΕΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. 3.ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. 4.ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

  1. 1.ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. 2.ΠΑΣΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΩΝ

  1. 1.ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. 2.ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

  1. 1.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. 2.ΦΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

  1. 1.ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 2.ΚΑΛΕΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

  1. 1.ΔΕΡΒΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. 2.ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

  1. 1.ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥΣ

  1. 1.ΝΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. 2.ΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

                  

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

  1. 1.ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  1. 2.ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

  1. 1.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  1. 2.ΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΓΡΑΔΩΝ

  1. 1.ΒΑΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

  1. 2.ΓΚΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

   (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

       ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ-ΞΗΡΟΒΑΛΤΟΥ

  1. 1.ΒΟΥΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 2.ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

     (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

              

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

  1. 1.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. 2.ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

  1. 1.ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

 

  1. 2.ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. 3.ΠΕΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 4.ΤΣΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

  1. 1.ΣΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

  1. 1.ΔΕΡΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. 2.ΕΞΑΡΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

  1. 1.ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. 2.ΤΟΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

 

  1. 3.ΤΣΙΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΖΙΜΜΗΣ)

 

       (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

  1. 1.ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

  1. 2.ΜΗΤΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΑΧΟΒΟΥ

  1. 1.ΜΑΝΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. 2.ΜΠΑΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

            

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΨΙΑΣ

  1. 1.ΜΟΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. 2.ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

  1. 1.ΜΗΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

  1. 2.ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΦΗ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣΚΙΑΔΙΟΥ

  1. 1.ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΙΝΙΣΤΗΣ

  1. 1.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

  1. 2.ΦΡΕΣΤΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΙΑΧΙΟΥ

  1. 1.ΜΕΝΤΗ ΑΘΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

  1. 1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

  1. 1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

  1. 1.ΓΚΕΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. 2.ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. 1.ΒΑΛΑΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. 2.ΝΤΕΜΙΡΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΖΗΚΟΥ

 

         (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


 

 

 

 

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς Μονής Σωσσίνου

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς Μονής Σωσσίνου

  • Βίντεο αφιέρωμα: Μουσείο Ιερομάρτυς Πατροκοσμάς στο Βασιλικό Πωγωνίου

    Βίντεο αφιέρωμα: Μουσείο Ιερομάρτυς Πατροκοσμάς στο Βασιλικό Πωγωνίου

  • Βίντεο αφιέρωμα:Μουσείο Φυσικής Ιστορίας-Πολεμικού Υλικού-Λαογραφικό.Καστάνιανη Πωγωνίου

    Βίντεο αφιέρωμα:Μουσείο Φυσικής Ιστορίας-Πολεμικού Υλικού-Λαογραφικό.Καστάνιανη Πωγωνίου

  • Δημοτική Πινακοθήκη Χαρακτικής Δήμου Ζίτσας

    Δημοτική Πινακοθήκη Χαρακτικής Δήμου Ζίτσας

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικού Μουσείου Πωγωνιανής

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικού Μουσείου Πωγωνιανής

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικό Μουσείο Μερόπης

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικό Μουσείο Μερόπης

  • βίντεο αφιέρωμα του Εκκλησιαστικού Μουσείου Χρυσόρραχης

    Εκκλησιαστικό Μουσείο Χρυσόρραχης.Βίντεο αφιέρωμα!!!

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς  Μονής Αβελ

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς  Μονής Αβελ

Διαχειριστής Ιστοσελίδας


Καψάλης Χάρης

Facebook

Τηλ.Καταγγελιών:
Κιν.6973034101
email: tzourlakos@yahoo.gr