Banner Πανω
 
 
 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΟΤΗΤΑΣ» ΔΗΜΟΥ ΠΩΓΩΝΙΟΥ.''ΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ''

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΝΟΤΗΤΑΣ» ΔΗΜΟΥ ΠΩΓΩΝΙΟΥ.''ΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ''

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΙΚΗΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

«Δύναμη Ενότητας και Ευθύνης για το Πωγώνι»

ΥΠ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Οι εκλογές τις 18ης Μαΐου αποτελούν την ευκαιρία για να πάρουμε τις αποφάσεις που θα κρίνουν το μέλλον και την προοπτική του Πωγωνίου μας. Είναι η ευκαιρία για να αλλάξουμε την τύχη του Δήμου μας. Η ευθύνη αυτής της επιλογής θα καθορίσει την πορεία του τόπου μας για τα επόμενα πέντε χρόνια. Είναι η ώρα να δώσουμε ένα τέλος στο σημερινό αναποτελεσματικό, συγκεντρωτικό μοντέλο διοίκησης. Να δώσουμε ένα τέλος σε ένα καθεστώς των παρασκήνιων, που λειτούργει για τους κολλητούς και τους αρεστούς, που συμπεριφέρονται με αλαζονεία και λαϊκισμό. Ο τόπος μας χρειάζεται μια νέα κατεύθυνση, ένα σύνολο στελεχών που να είναι αποφασισμένοι να εκφράσουν και να υλοποιήσουν τις αγωνίες των κάτοικων, τις ανάγκες της περιοχής, να ανταποκριθούν στις νέες απαιτήσεις και προκλήσεις της εποχής μας.

Ένα δυναμικό σχήμα που θα αναλάβει τις τύχες του Δήμου μας για μια ελπιδοφόρα πορεία, για ένα καλύτερο αύριο. Μια ισχυρή ομάδα, μαχητική, αξιόπιστη και κοινωνικά ευαίσθητη για την επίλυση των προβλημάτων. Μια δημοτική αρχή που θα λειτούργει συλλογικά με διαφάνεια και αποτελεσματικότητα. Μια δημοτική αρχή που θα εμπιστεύεται τους Πολίτες, που θα απευθύνεται σε όλη την κοινωνία που θα εγγυάται τον διάλογο και την συνεργασία με όλους και θα ενώνει. Μια νέα δημοτική αρχή που θα αξιοποιεί νέους άφθαρτους και αξία στελέχη όλης της κοινωνίας.

Είμαστε εδώ με ένα ισχυρό ψηφοδέλτιο που συγκροτείται από αυτούς τους ανθρώπους, τους αρίστους και όχι τους αρεστούς.

Το Πωγώνι στις 18 Μαΐου αλλάζει σελίδα.

ΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ


 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2

ΔΡΙΒΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΛΑΖΑΡΟΥ

3

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΘΩΜΑ

4

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6

ΛΩΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7

ΝΤΟΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8

ΝΤΡΙΚΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

9

ΣΙΟΥΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΜΕΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑ

2

ΝΤΟΝΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4

ΠΟΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5

ΣΙΟΥΖΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6

ΤΣΑΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

7

ΤΣΕΠΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗ

8

ΤΣΕΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΗΣΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΒΙΛΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ

4

ΛΟΥΙΖΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5

ΜΑΚΡΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6

ΜΠΛΕΤΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΩΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΗ

8

ΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑ

9

ΤΣΩΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10

ΧΑΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΓΟΓΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

2

ΖΗΝΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3

ΜΑΤΣΙΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΥ

4

ΜΠΟΝΤΙΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

ΜΠΟΣΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7

ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΘΩΜΑ

8

ΧΑΡΙΣΙΑΔΗ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΑΝΔΡΕΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΜΠΟΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΘΕΟΦΑΝΗ

2

ΡΑΠΤΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΓΚΡΕΜΟΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2

ΤΣΙΑΤΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΜΙΧΑΗΛ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΓΚΙΩΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

2

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΤΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΧΑΡΙΣΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥ

2

ΑΡΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3

 

 

 

4

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΗΣΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3

ΖΑΡΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4

ΧΟΥΣΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΚΑΡΩΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΙΑ

2

ΠΑΝΤΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ

4

ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΚΟΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΩΑΝΝΗ

2

ΣΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΑΝΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΔΟΚΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

ΚΕΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΥ

3

ΤΣΑΚΑ

ΟΛΓΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

ΧΑΛΚΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΤΑΜΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΔΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2

ΝΕΑΝΘΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΦΩΤΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΛΑΚΚΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΟΛΙΑΚΗ

ΝΤΑΓΚΜΑΡ-ΒΕΡΑ

ΚΛΑΟΥΣ

2

ΜΑΣΤΟΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3

ΜΠΟΝΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

4

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΝΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΤΣΟΥΛΑΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ

2

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΠΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΗΛΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΛΕΣΣΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2

ΜΠΑΤΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΑΚΑΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΓΡΑΜΜΟΖΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2

ΔΗΜΟΥΛΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3

ΤΖΙΟΓΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4

ΦΟΥΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΗΚΟΥ

2

ΝΑΣΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ

4

ΤΑΣΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΗΤΣΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2

ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ

ΑΡΕΤΗ

ΑΝΔΡΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΝΤΕΜΙΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ

2

ΣΠΥΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΟΨΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2

ΜΠΟΥΤΣΕΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΦΩΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΑΓΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΙΩΜΟΥ

ΙΟΥΛΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΠΑΓΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΓΚΟΓΚΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΛΕΚΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΠΙΤΙΚΑ

ΟΛΓΑ

ΑΧΙΛΛΕΑ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΓΡΑΔΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΛΕΙΤΣΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΣΙΧΛΙΜΙΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΞΗΡΟΒΑΛΤΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΑΛΕΡΑ

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΦΩΤΙΟΥ

2

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΑΛΕΣΙΩΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2

ΤΖΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΓΕΝΙΟΥ

3

ΓΚΟΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4

ΜΠΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΙΛΙΑΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΤΣΙΜΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΤΣΩΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΑΛΕΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2

ΚΟΥΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3

 

 

 

4

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

ΦΡΙΞΟΣ

ΘΩΜΑ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΑΧΟΒΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΤΣΑΝΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΘΕΟΧΑΡΗ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΨΙΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΙΔΕΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΞΑΝΘΙΠΠΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΘΩΜΑ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣΚΙΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΤΡΑΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΙΝΙΣΤΑΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΗΛΙΑΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΙΑΧΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΜΠΑΣΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΚΟΥΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΒΟΚΟΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΔΕΡΒΕΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

2

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας

1

ΣΧΙΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

 

 

 

 

 

Υπεύθυνος Οργανωτικού της Παράταξης

Μπάμπης Μεντής

 


Δωρεάν φιλική προβολή.

  • Βίντεο αφιέρωμα:Μουσείο Φυσικής Ιστορίας-Πολεμικού Υλικού-Λαογραφικό.Καστάνιανη Πωγωνίου

    Βίντεο αφιέρωμα:Μουσείο Φυσικής Ιστορίας-Πολεμικού Υλικού-Λαογραφικό.Καστάνιανη Πωγωνίου

  • Δημοτική Πινακοθήκη Χαρακτικής Δήμου Ζίτσας

    Δημοτική Πινακοθήκη Χαρακτικής Δήμου Ζίτσας

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικό Μουσείο Μερόπης

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικό Μουσείο Μερόπης

  • Βίντεο αφιέρωμα: Μουσείο Ιερομάρτυς Πατροκοσμάς στο Βασιλικό Πωγωνίου

    Βίντεο αφιέρωμα: Μουσείο Ιερομάρτυς Πατροκοσμάς στο Βασιλικό Πωγωνίου

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς  Μονής Αβελ

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς  Μονής Αβελ

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς Μονής Σωσσίνου

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα της Ιεράς Μονής Σωσσίνου

  • βίντεο αφιέρωμα του Εκκλησιαστικού Μουσείου Χρυσόρραχης

    Εκκλησιαστικό Μουσείο Χρυσόρραχης.Βίντεο αφιέρωμα!!!

  • Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικού Μουσείου Πωγωνιανής

    Δείτε το βίντεο αφιέρωμα του Λαογραφικού Μουσείου Πωγωνιανής

Διαχειριστής Ιστοσελίδας


Καψάλης Χάρης

Facebook

Τηλ.Καταγγελιών:
Κιν.6973034101
email: tzourlakos@yahoo.gr